CyberZone ProFessionaL LeaGue
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Portal***Portal***  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send"

In jos 
AutorMesaj
dgL x
Detinator
Detinator



Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 27/02/2009

Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send" Empty
MesajSubiect: Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send"   Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send" Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 6:15 pm

Deci dupa cum stiti unii poate aveti eroare cu HLDS Don't Send Error cand schimbati harta. Rezolvarea este una banala si foarte eficienta:
Pentru inceput nu va sfatuiesc sa va reinstalati windowsul sau sa bagati din nou serverul.
Primul lucru este sa nu mai schimbati harta din consola (hlds) ci cu adminul din server.
Al doilea lucru este sa downloadati acest program: Link
Dupa cum vedeti programul se numeste Atomic Clock Sync. Il instalati , intrati in el dupa care dati update la ceasul de la calculator si gata!

Rezolvarea este banala ( Neutral ) dar este foarte eficienta Smile . De ce acest program? Pai cand harta se schimba se genereaza un fel de interval pe timp . Ceasul vostru (PC) ne fiind potrivit exact, ajunge sa cauzeze probleme HLDS-ului si urmeaza eroare (POC) . Smile .
Sus In jos
https://pgl-zone.catsboard.com
 
Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CyberZone ProFessionaL LeaGue :: CounterStrike - CPL :: Probleme la servere dedicate de Counter-Strike-
Mergi direct la: